Pravidelné revize odhalí kyselé pH

Pravidelné revize odhalí kyselé pH

Pokud jste zkušení majitelé bazénu, tak určitě víte, že pravidelné revize nejrůznějších parametrů vody jsou extrémně důležité. Můžete tak totiž předejít poškození svého bazénu. Velmi důležitým parametrem je hodnota pH, která hraje velkou roli. Příliš vysoké hodnoty jsou nepřístupné, stejně jako velmi nízké hodnoty. Optimální je pohybovat se okolo 7-7,5. Co si však počít, pokud dojde k rapidnímu snížení, což není mimochodem nic neobvyklého? Je důležité umět svižně zareagovat a mít po ruce šikovné přípravky Techneco, které dokážou tyto potíže hravě odstranit.

schůdky do bazénu

Chráníte nejen bazén, ale i své zdraví
Jaké starosti jsou svázány s nízkým pH vody? Proč je vlastně důležité tento problém řešit a pouze jej nepřecházet? Pokud bude vaše voda příliš kyselá, tak dojde ke zvýšení jejich korozivních vlastností. Určitě si stále vybavujete, jak finančně nákladný váš bazén byl. Nyní si představte, že se vám začnou znehodnocovat schůdky a všechny další prvky vyrobené z materiálů, které mohou podléhat korozi. Rozhodně se tedy vyplatí investovat do přípravku pH plus Techneco, která se dokáže s tímto problémem vypořádat ještě dříve, než se negativní vlivy stihnou projevit.

Dalším aspektem je samozřejmě lidské zdraví. Určitě nechcete, abyste se vy nebo vaše děti koupali v příliš kyselé vodě. Citlivější jedinci by mohli začít mít problémy například s ekzémy či vyrážkami. Nemluvě o jemné dětské pokožce, která je náchylná k mnoha zdravotním potížím.

míč na hladině

Forma, která vám bude nejvíc vyhovovat
pH plus se vyrábí v několika formách. Populární je kapalná forma, kterou lze mimo jiné aplikovat i pomocí automatických dávkovačů. Pokud vám však více vyhovují granuláty nebo sypké směsi, také si přijdete na své. Aplikace je zkrátka snadná, stačí se doslovně držet pokynů výrobce, který vám díky tomu může zaručit spolehlivý výsledek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup