Roztoč to na pouti!

Roztoč to na pouti!

Už jako malé děti jsme se těšili na 24. únor, až proletíme branou areálu Výstaviště Praha a obklopí nás vůně cukrové vaty, pražených mandlí, grilovaných klobás, hudba vycházející z každé atrakce a křik lidí užívajících si tu nespoutanou zábavu a adrenalin. Asi mi dáte za pravdu, že ta atmosféra má něco do sebe a je prostě neuvěřitelná. I člověk s tou největší duší dospěláka se tady stane na okamžik dítětem, které se raduje a nemůže se odtud odtrhnout.
tři autíčka z autodromu
Matějskou pouť provozuje firma KOČKA s.r.o. Historicky nejznámější zdejší atrakcí je horská dráha Cyklon z roku1973.Pouť, kterou každý rok navštíví desetitisíce lidí, trvá vždy do dubna.
Milovníci většího adrenalinu mají možnost navštívit zahraniční atrakce. Pryč jsou doby, kdy nejhrůznější atrakcí byla horská dráha. Nyní jsou zde daleko adrenalinovější monstra, kde se nejenom tají dech, ale člověk se ocitne doslova v bezmoci a hysterii. Je to například Extreme atrakce, neboGoldmine Tower – obrovské červené kyvadlo, kde doslova čekáte na smrt. Nejprve vystoupáte do výšky 80 metrů, pak se s vámi otočná lavice naklopí dopředu a vy letíte dolů nekontrolovatelně do neznáma. Takovéto atrakce vynechejte, pokud jste předtím nevydrželi a holdovali něčemu dobrému.
Ti co nemají rádi adrenalin, tak na ně tady čeká Strašidelný zámek, Lochnesca, Dům smíchu a různé kolotoče.
tančící lidé s rukami nahoře

Samozřejmě, že zde nechybí ani stánky s občerstvením, suvenýry, střelnice a jiné. Pro nejmenší jsou tady nafukovací skákací hrady, ale i třeba jízda na malých ponících. Navíc je zde velmi sympatické vstupné. Ve všední dny je zdarma a o víkendu 30 korun na osobu. Otevřeno je až do 22 hodin.  Taková noční jízda na osvícených atrakcích je opravdu nejen adrenalinový, ale i romantický zážitek, který byste si také neměli nechat ujít.
Ať už rádi riskujete, nebo jste opatrní, na vás na všechny tady čeká zábava a uvolnění. Tady zapomenete na starosti všedního dne!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup