Když reklamní předmět, tak klíčenka na krk

Když reklamní předmět, tak klíčenka na krk


Rozdávat reklamní předměty na podnikových akcích – školeních, rautech či prezentacích, je sice fajn, ale měli byste mít rozmyšleno, co vlastně lidem dát, aby to mělo pro ně praktický význam, a aby vám to zároveň nezpůsobilo nějaké zbytečné obtíže. Kupříkladu rozdávat trička s firemním logem bude sice vypadat efektně, ale pokud netrefíte velikost, kupříkladu rozdáte trička velikosti M třem mužům korpulentní postavy, budou jimi moci obléknout maximálně své děti, pokud nějaké mají. Abyste se vyhnuli případným trapasům, je výhodnější zvolit něco univerzálního, například klíčenky na krk.

hromada klíčů

S klíčenkou získají vaši zákazníci či partneři předmět, který se jim může bezprostředně hodit a mohou jej ihned začít využívat.

Klíče na krku neztratíte – mít klíče na svazku jednoho nebo dvou kroužků, to zavání jejich ztrátou. Prostě o ně zavadíte při balení věcí do tašky, spadnou ze stolu, vy si toho nevšimnete, patou chodidla je ještě zastrčíte pod stůl, a pak dvě hodiny hledáte klíče a jste z toho až zoufalí. Pokud ovšem máte svazek na šňůrce, šňůrka je tak patrná i z velké dálky, že se vám toto takříkajíc nemůže stát. A máte-li pak klíče na krku, nemůžete je ztratit, leda, že byste obrazně řečeno ztratili hlavu, ale to spíše muž pro nějakou ženu nebo žena pro nějakého muže.

spousta klíčů

Nemusí to být jen klíče – zavěšovat na šňůrku můžete i jiné předměty, například talisman či polodrahokam.

Klíčenka v kapse – v praktickém životě se můžete v kancelářské profesi setkat s tím, že někteří muži vstanou od psacího stolu, popadnou klíčenku se šňůrkou, většinou výrazně barevnou, kterou nepřehlédnou, zastrčí klíče do kapsy a část šňůrky bude vykukovat ven jako módní doplněk a zároveň jako připomínka, že jsou klíče v kapse. Usnadní to pak jejich hledání a zbytečné starosti, kde klíče vlastně jsou, zejména při pohybu mimo kancelář, třeba cestou na oběd.