Riziková situace

Riziková situace

Nebudeme zde nyní řešit nějaká hromadná neštěstí, ale takové ty drobnější příhody, které sice nejsou přímo katastrofické, ale dokáží hnout žlučí a taky peněženkou.

Znáte to, někam spěcháte, potřebujete vše dělat v rychlosti a v koupelně vám zůstane v ruce kus sprchy nebo kohoutku a voda stříká všude možně. Prská to na všechny možné i nemožné strany, hladina vody se blíží ke kolenům, sousedi pod vámi už vám buší do dveří. Manželka řve strachy, děti ječí nadšením, protože hodlají pouštět lodičky a vám z toho jde hlava kolem. Je to prostě šok.

Ale tohle všechno nemuselo být. Kdybyste měli po ruce telefon na havarijní služby, odehrálo by se to možná všechno jinak. Ano, voda by stříkala také, ale vy byste s klidem zavolali právě onu havarijní službu, kde by vás navigovali, co dělat. Takže byste byl poslán k hlavnímu uzávěru vody, který se musí okamžitě uzavřít. Následně sdělíte službě adresu, pokusíte se přesněji specifikovat oč běží a pak už si jen počkáte až muži dorazí a pustí se do práce.

důležité místo247_home_rescue_back

Tento scénář může být samozřejmě naprosto jiný, může se stát cokoli, prasknout topení, ucpat se odpad tak, že vám ten humus teče dovnitř, prostě nikdy nevíte, kdy se vám číslo havarijní služby bude hodit, nepodceňujte to.

Je třeba si uvědomit, že čím rychleji tato služba zasáhne, tím budou také menší škody. Je totiž rozdíl, jestli vám voda stříká po kuchyni hodinu, nebo dvě minuty. Za tu dobu jsou to neuvěřitelné hektolitry, takže čím dříve zabráníte vodě téci, tím lépe.

pomůcka instalatéra

Pak už je to jen a jen na vás, jak se zachováte. Někdo pobíhá jako blázen tam a zpět a kvílí, ale vy se zachováte jako znalec a jako hrdina. Uvidíte, že vás pak všichni ocení.

Proto si ihned klikněte na odkaz výše a telefon na firmu si velmi pečlivě poznačte. Nikdy nevíte, co vás může překvapit a pokud budete připraveni, tak vás vlastně nepřekvapí skoro vůbec nic.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup