Dejte úpravám větší dynamičnost

Dejte úpravám větší dynamičnost

Nemusí to tedy znamenat, že budete zbytečně protahovat nápady ohledně klíčových slov a stále překopávat změny, které vám již fungují. Existuje řada rychlejších postupů, které vám pomohou zhodnotit váš web.
Seo auditslouží především k bližšímu seznámení s konkrétní webovou stránkou. Přitom řadu nástrojů, které zefektivní vaše stránky, můžete využít i zcela zdarma. Pokud chcete být hodně důkladní, připravte se, že vám taková práce může zabrat i několik hodin. Záleží jen na vás, jak je pro vás tato část klíčová. Zcela zdarma přitom máte k dispozici řadu SEO nástrojů, například z ochutnávky dílny Google.
Během kontroly vašeho webu si dělejte poznámky, ke kterým se můžete později vrátit.

graf

Jaké kroky vás čekají při auditu

  • prohlídka vašich stránek a následná kontrola kvality obsahu
  • procházení webu jako Googlebot, zakázání JavaScriptu a cookies
  • kontrola robots.txt, meta hlaviček a sitemapy
  • detailní kontrola duplicit a zpětných odkazů
  • Nesmíte zapomenout na indexaci obsahu a případné penalizace, kterých je třeba se vyvarovat.
  • správná klíčová slova
  • vyhledání značky na sociálních sítích, diskusních fórech a dalších místech

Naučte se vzít si na sebe takzvaně kůži vašeho uživatele, který hledá konkrétní informace a produkty. To vám pomůže vyladit vaše webové stránky k dokonalosti. Snažte se zamezit špatnému přístupu k potencionálním klientům, kteří si svůj názor rozhodně nenechají pro sebe. A vy přece rozhodně nestojíte o záporná hodnocení na sociálních sítích.

Zamyslete se nad tím, co vám dobře funguje a kde máte slabiny, které je nutné omezit na minimum a posílit tak vaši pozici na trhu.
Vaše stránky musí působit nanejvýš důvěryhodně, srozumitelně a lahodit nejen oku, ale i přáním vašich klientů. Měly by obsahovat logicky navrženou navigaci a odkazy, které vedou k jasnému cíli.

média

Nesmírně důležitý je také design vašich stránek, který by měl na první pohled okamžitě zaujmout, ale přitom nesmí svítit jako majáček na sanitce. Jemné linie příjemně překvapí a zároveň přilákají čtenáře jako včelky na med. A o to přece jde, být profesionální a vždy včas na správném místě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup