Ve vaší domácnosti mají své místo

Ve vaší domácnosti mají své místo

Moc se vám líbí, když se scházíte s přáteli nebo rodinou u vás doma. Takové večery patří mezi nejpříjemnější a dlouho na ně vzpomínáte. Často se zábava a povídání protáhne až do pozdních nočních hodin. Jste moc rádi, že jste si pořídili rozkládací pohovku a můžete tak vašim hostům nabídnout příležitostné přespání. I oni vítají to, že nemusí v noci přemýšlet nad tím, jak se dopravit zpět domů. A vaše zábava a povídání může pokračovat i v dopoledních hodinách!

velká sedačka

Perfektní do pracovny
Velmi jste si přáli mít v novém rodinném domě prostornou pracovnu, která vám poskytne dostatek klidu a soukromí. Bohužel je však nutné, abyste jeden pokoj v domě vyhradili i jako pokoj pro hosty, jelikož vás navštěvují vaši rodiče a ostatní příbuzní, kteří u vás vždy stráví i několik nocí. Skoro se zdá, že místo pro vaši pracovnu bude zabráno! Určitě to není nutné. Vše vyřešíte s pomocí rozkládací pohovky. Snadno tak proměníte pracovnu v dočasný pokoj pro hosty, a přitom ve složeném stavu vám pohovka nebude v pokoji nijak překážet. I vy oceníte, že si při dlouhém sezení u počítače můžete udělat krátkou přestávku a na chvíli se natáhnout.

rozložitelná sedačka

Práce dlouho do noci
Když jste se vydávali na dráhu soukromého podnikání, dělali jste to také proto, že jste toužili po tom, že si budete moci lépe naplánovat a zorganizovat čas. Opak je však pravdou. Prací teď trávíte mnohem více času než kdy dříve. Dokonce se vám často stává, že v kanceláři zůstáváte i přes noc. Ještěže jste si vybrali velmi praktické zařízení a nábytek. Velmi elegantní sedací soupravu, která vám během pracovních hodin slouží jako neformální místo pro setkávání s vašimi klienty. Nejednou jste však přivítali, že je možné ji rozložit a vy jste se mohli pracovním úkolům věnovat do pozdních nočních hodin a následující den od brzkého rána.

Jaký typ jste si vybrali vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup