Stačí jednou zapomenout a už je problém

Stačí jednou zapomenout a už je problém

Pokud si myslíte, že vám se taková věc, jako zápis do některého z registrů dlužníků nemůže stát, pak se zkuste zamyslit. Skutečně jste vždy zaplatili vše včas a bez upomínek? Každému z nás se jistě stane, že občas na něco zapomene. Doba je velice hektická a naše paměť je velmi zatěžována.

podniková analýza

Není tedy výjimkou, že najednou přijde výpis například ze zdravotní pojišťovny, kde stojí, že jsme něco opomněli doplatit.

  • A k záznamu do registru dlužníků kolikrát stačí opravdu docela směšná částka.
  • Co už příliš úsměvné není, je chvíle, kdy bezradně stojíte před bankovním úředníkem, který vám stroze oznámí, že pro vás půjčku rozhodně nevyřídí.

V této chvíli je jediným možným řešením americká hypotéka bez registru. Jedná se o nebankovní produkt, který je určen pro potřeby podnikatelů a osob samostatně výdělečně činných. Finanční prostředky, které získáte z této hypotéky, můžete použít v podstatě na cokoliv.
Může se jednat o

  • nákup nemovitosti
  • potřebu finanční injekce do podniku
  • umoření dluhů na některém úřadě
  • ukončení exekučního řízení.

prase v rukou

Peníze na dosah pro každého

Na tuto hypotéku dosáhnou i ti klienti, kteří nemohou doložit vysoké příjmy. Je tedy určena v podstatě pro každého živnostníka. Poskytnutí podnikatelského úvěru není tedy podmíněno ani čistými registry a ani vysokým daňovým přiznáním. Jedinou podmínkou je ručení nemovitostí, která se nachází na území České republiky. Ta vám může zajistit až sedmdesát procent se své odhadní ceny. Pokud zašlete fotografie této nemovitosti (dvě venkovní a uvnitř každou místnost), můžete mít své finance už do čtyřiadvaceti hodin od podepsání smlouvy. Velkou výhodou americké hypotéky je, že nemusíte mít už žádného ručitele. Dalším rozdílem oproti některým jiným půjčkám je také to, že můžete celou částku kdykoliv doplatit a nebudete muset platit žádné sankce.