Užijte si zahraniční dovolenou u moře za mizivou cenu

Užijte si zahraniční dovolenou u moře za mizivou cenu

Máte zájem o dovolenou u moře za pár korun? Můžete ji mít, stačí jen vědět, jak na to!

Samozřejmě velice záleží na tom, jaká je vaše konkrétní situace. Tedy například zda cestujete sami anebo máte rodinu s malými dětmi, protože na takových okolnostech toho nemálo záleží. V každém případě dobrá zpráva pro vás je, že i s malými dětmi můžete levně vycestovat k moři.
písek s mušličkami

Stačí, když si uvědomíte, v čem spočívají největší výdaje za vaši dovolenou, a tyto položky se následně pokusíte snížit.

Počítejte ovšem s tím, že budete muset dát sbohem organizovaným zájezdům s cestovní kanceláří, neboť i když si takový připravený zájezd koupíte v akci, jeho cena nebude nikdy výrazně nízká. Základem úspor v cestování je vyrazit do Evropy na vlastní pěst a ve vlastní režii.

Abyste se na místo dostali, musíte zhodnotit, jakým druhem dopravy se dá do cílové země docestovat. Pokud jde například o Čechy tolik milované Chorvatsko, můžete volit hned z několika možností. Svobodné duše mohou vyrazit autostopem, což je velice levná varianta. Na místo vás ovšem levně a pohodlně doveze také vlak anebo autobus. Oba typy dopravy stojí v mnoha oblíbených letoviscích. Zpáteční jízdenku pro celou rodinu můžete pořídit doslova za hubičku.
červený nápoj

A pokud jde o ubytování, v oblíbených turistických letoviscích ho snadno seženete i na místě. Nicméně pokud chcete mít jistotu, že na vás bude čekat pohodlný penzion anebo alespoň chatka v kempu, můžete si svůj pobyt rezervovat s předstihem po internetu.

Poslední velkou položkou na účtu za dovolenou bývá jídlo. Jestliže si s sebou dovezete co nejvíce trvanlivých potravin a budete si na místě sami vařit, nenecháte se zlákat místními delikatesami, návštěvami restaurací a pouličních stánků, vyjde vás stravování na pár korun.

Jak je tedy vidět, vyrazit na levnou zahraniční dovolenou u moře může být snazší, než to na první pohled vypadá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup