Už vybíráte svatební oznámení?

Už vybíráte svatební oznámení?

Když se snoubenci rozhodnou o svém sňatku, přejí si to dát najevo všem svým blízkým – rodině, přátelům i známým. Některým to chtějí pouze oznámit, jiné přímo na svůj velký den pozvat.

A tak v době, kdy se začne se svatebními přípravami, je zapotřebí objednat svatební oznámení. Je to vizitka každého páru, kterou dávají snoubenci najevo, že už k sobě budou navždy patřit. Jakmile bude tedy zajištěn termín obřadu, měli by snoubenci navštívit grafické studio, anebo prohlédnout internetové stránky, aby si mohli vybrat takové svatební oznámení, které by charakterizovalo jejich svatební počin.

wedding-914039_960_720

Nabídka svatebních oznámení v dnešní době není malá. Současné moderní technologie umožňují vytvořit doslova umělecká díla, která danou událost nejen oznámí, ale ještě potěší svatebčany svým dokonalým stylovým zpracováním a promyšleným a atraktivním vzhledem. A ti si tak uchovají památku na tento výjimečný okamžik.

Výběr svatebních oznámení je opravdu značný. V naší nabídce je jich kolem 250 druhů, a to v různých velikostech, barevných provedeních, s romantickými prvky a interesantními doplňky a detaily.

A to zdaleka není všechno. Snoubenci mohou mít o svatebním oznámení i své představy a my je můžeme připravit a vyrobit na míru, přesně podle jejich vlastního grafického návrhu.

puzzle-1721635_960_720

Většina oznámení je vyrobena z bílého grafického papíru. Některá tvoří jen jednoduchá kartička, jiná přeložená karta (knížka), další mohou být přeložená s vloženým oznámením. Ta bývají doplněna třeba slepotiskem kombinovaným s digitálním výsekem. Hlavní oznamovací karta je uložena uvnitř. Oznámení může být převázáno atlasovou stuhou v barvě vložené kartičky. Doplňovat je mohou jmenovky jednotlivých hostů a pozvánky ke svatební tabuli. Vše bude uloženo v bílé obálce.

Jiný druh může mít vnější díl z perleťového papíru se zlatavým nádechem, doplněný krajkou vytvořenou digitálním výsekem. Anebo třeba originální oznámení ve tvaru vějíře, s krajkou po obvodu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup