Útulné bydlení

Útulné bydlení

Zažili jste, že jste se stěhovali do úplně prázdného bytu nebo jste podědili byt i se zařízením? Těžko říct, co je výhodnější.

Pokud se stěhujete do nového bytu, který je úplně prázdný, je jednoznačnou výhodou, že můžete provést docela razantní rekonstrukci, aniž byste se báli zničení nábytku apod. Pokud jste v prázdném bytě, měli byste se zamyslet, jak si chcete byt rozvrhnout, který pokoj zvolit jako obývák v tom máme většinou jasno hned, ale často je další volba mezi ložnicí a pokojem pro děti. Tady není úplně od věci kontaktovat někoho, kdo bytům rozumí. Takový bytový design návrhy interiérů Bydesign si může prohlédnout byt nezávislým pohledem, a protože mají zkušenosti a představivost, budou hned vědět, jestli by nebylo dobré vybourat nějakou příčku nebo předělat bytové jádro, protože přiznejme si to, pokud to neuděláte hned, než se zabydlíte, už se k tomu nikdy neodhodláte. Prázdný nový byt je ideální pro veškeré přestavby.

byt

Ale i když se vám stane, že třeba zdědíte byt, který je zařízený, ale najednou je váš, není to špatný start. Když totiž do takového bytu přijdete, uvidíte jasně, které věci se vám líbí a chcete zanechat a které chcete změnit. Problémem se může stát, že nebudete mít odvahu se starého nábytku zbavit, rozbít nábytek po babičce, je to přece památka apod.

byt

I tady se hodí pomoc bytového studia. Zaprvé budou mít přehled, zda má nábytek opravdu starožitnou hodnotu a za druhé, jako v prvním případě, prohlédnou byt a navrhnou vám změny, které by vás nenapadly a které zútulní a s největší pravděpodobností projasní a opticky zvětší prostory v bytě. Mnoho lidí si myslí, že nechat si poradit od bytového architekta je snobárna a dělají to jen bohatí lidé, ale opak je pravdou. Vy se budete každý den vracet do bytu, a pokud vám v něm nebude příjemně, bude se to odrážet na vaší náladě a radosti ze života.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup