I ty nejlevnější trampolíny dobře poslouží

I ty nejlevnější trampolíny dobře poslouží

I nejlevnější trampolíny mohou dobře sloužit, jestliže jsou certifikované pro bezpečný provoz, deklarují určitou povolenou nosnost a jejich konstrukce není zhotovena z tenkostěnných trubek, které se po dvou týdnech skákání rozpadnou.

Nemusíte nikde venku běhat – kdo se snaží shodit nějaké to kilo navíc, má mnoho možností, jak to udělat, a jednou z nich je i běhání v přírodě. Bohužel to s sebou nese i jisté nepříjemnosti. Jednak osoba s nadváhou velmi přetěžuje kloubní výstelky, což může skončit i návštěvou ortopedické ambulance. Zároveň jsou otylí lidé mnohdy terčem posměchu kolemjdoucích, málokdy se totiž stane, že se někdo vysmívá běhajícím lidem s atletickou postavou.

trampolína pro děti

Máte posilovnu doma – víte, že si posilovnu můžete zřídit i doma netradičním způsobem? Pro posilování trupu a paží vystačíte s jednoduchou lavicí a dvěma nakládacími jednoručními činkami a k posilování nohou vám postačí docela obyčejná trampolína a schodiště. Prokládejte v jednotlivých cvičebních fázích chůzi po schodech se zátěží a skákání na trampolíně a uvidíte, jakého dosáhnete hmatatelného úspěchu.

holčička na trampolíně

Lepší imunita, podpora krevního oběhu, nervové soustavy – intenzivní pohyb na trampolínách přináší významné pozitivní zdravotní výsledky, popisují to mnozí odborníci ve svých článcích a doporučují skákání na trampolínách každému v rámci prevence civilizačních chorob.

Zlepší se vám nálada – trampolíny jsou skvělé nářadí pro rychlé uvolnění endorfinů, jinými slovy hormonů lepší nálady. Než brát antidepresiva a další chemické koktejly namíchané farmaceutickými společnostmi, zkuste to raději přirozenějším způsobem. Pomáhejte si zdravější stravou, ovocem a zeleninou, celozrnnými obilovinami a luštěninami a zdravými tuky a zároveň si dopřávejte pravidelný pohyb na odrazové ploše. Výsledky vašeho snažení se brzy dostaví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup