Když bydlet ve vlastním, tak za dobrou cenu

Když bydlet ve vlastním, tak za dobrou cenu

Koupě vlastního bydlení se může prodražit, jelikož cena obytných nemovitostí roste každý dnem strmě vzhůru. Je tu ale i jiná možnost, daleko levnější.

Když bydlet ve vlastním, tak za dobrou cenu

Koupit si byt bylo donedávna takřka stejně běžné jako si koupit v obchodě bonbóny. Ne, že by byly kdovíjak levné, ale pořád stály o několik řádů méně, než dnes a člověk snadno získal od banky hypotéku. Sice byl zadlužený, ale mohl bydlet ve svém. V současné době je to ale daleko složitější. Byty, ale obecně obytné nemovitosti, jsou dnes skutečně hodně drahé, a tak je problém si na ně nejen našetřit, ale hlavně získat výhodnou hypotéku. Kdo nechce splácet tři desítky let, ten má smůlu. A ne každý má dostatečně velký plat, aby hypotéku utáhl. Pro nízkopříjmové skupiny je tak prakticky nemožné koupit si vlastní bydlení.

Kuchyně

Respektive koupit si vlastní bydlení tradičního střihu. Člověk se totiž nemusí uhnízdit pouze v klasické bytě, případně rodinném sídle. Možností je více. jednou z nich jsou i mobilní domy, které hlavně v případě nejnovější generace splňují vše, co si moderní Čech dokáže pod pojmem „moderní bydlení“ představit.

A moderní ono skutečně je. Alespoň co se výbavy týče. Zatímco v klasickém bytě nový majitel nalezne pouze holé stěny, mobilní domky jsou již v základu kompletně zařízené. Najít v nich lze vše potřebné k životu, tedy nejen skříně a další druh nábytku, ale třeba i spotřební elektroniku, hlavně tu kuchyňskou. S trochou nadsázky se tak dá říci, že je možné se do tohoto obydlí přestěhovat takřka s ničím. Vše podstatné je už totiž přítomno a dokupovat cokoliv není nezbytné.

Obývák

Živnost

Ovšem pozor, mobilní domky se nepoužívají pouze k bydlení. Mohou sloužit i k jiným účelům, třeba k podnikání. V takovém případě navíc není často ani nutné kupovat si některý z nejnovějších modelů. Často bohatě postačí starší verze, která rovněž zvládne splnit svůj účel. A jaký že účel to může být? Inu, to je různé. Někdo je schopen tento druh bydlení předělat třeba na pojízdný stánek s pochutinami, případně se suvenýry, jiný zase kupříkladu v kadeřnictví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup