Já a sport

Já a sport

Také patříte ke sportovním nadšencům stejně jako já? Pokud ano, tak si můžete gratulovat, protože pokud pravidelně sportujete a baví vás to, tak taky budete mít delší život a samozřejmě také pevnější zdraví a odolnější imunitu, která je pro každého člověka velmi důležitá. A vy se mi možná smějete, že díky sportu budete žít déle. A věřte mi nebo ne, ale je to opravdu vědecky dokázáno, protože tento důkaz udělali v Americe, když zkoumali různé sportovce, kteří pravidelně sportují a potom další skupinu, která vůbec nesportuje a sport ho nebaví. Já si myslím, že sport je taky opravdu skvělá věc.

Ráda se hýbu.

A hlavně díky tomu se při sportu taky můžete skvěle seznamovat s novými lidmi. Například já jsem právě díky sportu potkala opravdu mnoho různých lidí, kde jsem si taky našla opravdu nejlepší kamarádku. A s nejlepší kamarádkou se známe už sedm let a našly jsme se na tenise. Ani nevíte, jak to bylo vtipné ze začátku. Protože ze začátku jsme si vůbec nepadly do oka a byly jsme na sebe naštvané, protože jedna porážela druhou a naopak. Stále jsme se střídaly, až to potom bylo tak vtipné, že jsme se musely tomu smát. A právě smích nás spojil, hodně tomu přispěl.

Moc ráda běhám.

Takže pokud i vy toužíte třeba poznat nové lidi nebo poznat kamarádku nebo se dokonce najít přítele a svou lásku, tak můžete samozřejmě zkusit nějaký sport, který vás bude bavit. A protože pokud najdete při sportu svého partnera, tak věřte, že potom budete mít opravdu taky perfektní skvělý koníček. A to je právě ten druh sportu, kde se potkáte, když budete mít podobné koníčky. „Podle mého názoru je to perfektní, protože alespoň budete vědět, co budete dělat, když budete mít dlouhou chvíli. A navíc mi taky dáte jistě za pravdu, že při sportu se vyplavuje hormon štěstí, které potřebuje jistě každý. Já taky sportuji a je mi skvěle.