Co se na vířivkách může pokazit

Co se na vířivkách může pokazit

Čerpadlo – závada na čerpadle je nepříjemná věc a v podstatě odstaví vaší vířivku z činnosti, neboť nepracuje nejen systém trysek, ale zejména není v činnosti filtrační okruh. Tím se naruší kvalita vody, která se může stát i zdravotně závadnou. Servis vířivek zajišťuje tyto záležitosti primárně a je to jedna z priorit servisních prací. Čerpadla a filtrační nádoby se buď mění za nová anebo dochází k jejich opravám v případě menších opravitelných závad.

venkovní vířivá vana

Potrubí a armatury – závada u vířivky se může objevit na rozvodech vody a odpadním potrubí, není to nic neobvyklého, může protékat voda skrze těsnění nebo prasklé koleno, zátku, téčko, mufnu atd. Tyto závady jsou naštěstí snadno odhalitelné a velmi rychle řešitelné opravou přímo na místě.

vířivka na slunci

Závada na elektronice – tím, že vířivka není pouhý kus laminátu, ale velmi složité technické zařízení, může se na něm pokazit cokoli, co se pokazí např. u vašeho automobilu, kde je řada systémů ovládána centrálním počítačem. Tyto záležitosti svěřujte odborníkům s patřičným diagnostickým vybavením a zkušenostmi, to se týká jak záručních oprav, tak i pozáručního servisu.

Praskliny a poškozený povrch laminátu (akrylátové vany) – akrylátový skelet vířivé vany bývá velmi kompaktní a pevný, ale může dojít k jeho porušení vlivem výrobní vady nebo nějakého zásahu zvenčí, např. po dopadu ostrého a těžkého předmětu anebo při přenášení vířivky na jiné místo. I s tímto se potýkají opraváři vířivých van a mohou vám s tímto problémem pomoci.

Izolační vrstva, provoz a zazimování – součástí prací spojených se zajištěním provozu vířivek je i důkladná péče o zajištění tepelného komfortu při koupeli. Týká se to hlavně exteriéru, kde je větší tepelný rozdíl mezi vodou ve vířivce a okolním prostředím. Servis vířivých van se postará o izolační vrstvu a zazimovací procesy po ukončení koupací sezóny a rovněž o přípravu před započetím té další.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup