Čím si zpohodlnit a zútulnit život doma

Čím si zpohodlnit a zútulnit život doma

Neblíží se žádný svátek a vy byste doma rádi nějakou tu výzdobu? Je to možné! Je mnoho druhů věcí, kterými si to doma můžete vyzdobit, aniž by museli být Vánoce, nebo Velikonoce. Bude to výzdoba jen podle Vás a podle toho, co máte rádi.

Květiny
Květiny jsou skvělou volbou pro to, abyste si to doma zútulnili, hlavně jsou pro domácnost květiny zdravé. Když Vám začnou kvést, máte z toho radost, protože se Vám daří něco pěstovat a udržovat tomu život. Druhým plusem je, že květiny nám přináší čerstvý vzduch – kyslík.
 sukulenty na parapetu
Fotky
Máte spoustu fotek v počítači, nebo v telefonu s Vašimi přáteli/rodinou, zvířátky? Vyberte si ty nejhezčí, nebo ty, které Vám připomínají některé z událostí ve Vašem životě, vytiskněte si je (vytisknout fotky si můžete nechat buď u fotografa, nebo v prodejně Teta, či DM). Poté si je vylepte doma na zeď. Nebo si z nich udělejte výzdobu tak, že do zdi dáte 2 hřebíky dále od sebe, na ty přivážete provázek a na provázek přichytíte fotky pomocí kolíčků.
 
Figurky, trofeje
Máte spoustu figurek, nebo trofejí uschovaných v krabici? Vytáhněte je na světlo, dejte si je na skříňky, parapety, či stůl.
 
Obrazy
Některé obrazy nemusí zaujmout jen Vás, ale například i návštěvu, kterou si pozvete. Navíc obraz, který se Vám líbí a doma si ho vystavíte, ve Vás bude vzbuzovat hezké pocity – budete mít sympatický dojem z Vaší domácnosti a se svým prostředím u vás doma budete více spokojeni
 
Vlastní malby na zeď
Vyberte si jakoukoliv zeď ve Vašem domě a namalujte si na ní to, co máte rádi. Napište na tuto zeď Vaše oblíbené motto, nebo si sem nakreslete postavu, kterou máte velice oblíbenou.
 fotky nad gaučem
Kalendář
Kalendář nemusí být jen papír s dny, který Vám připomíná, jak čas rychle utíká. Můžete si nechat vyrobit fotokalendář. Do něj můžete umístit rodinné fotografie, fotky mazlíčků, nebo přátel. Poté budete mít na každý měsíc jinou fotografii a kalendář bude působit příjemněji. Umístit ho můžete podle toho, v jakém je formátu, buď na zeď, nebo například nad televizi na poličku.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup