3 skvělé aktivity, které musíte letos zkusit!

3 skvělé aktivity, které musíte letos zkusit!

Je libo skydiving?

Jinými slovy parašutismus. Jedinečný zážitek pro osobnosti oceňující dobrodružné sporty a zároveň pro ty, co se nebojí zkusit něco nového. Prakticky se jedná o seskok padákem a, kromě vysokého přílivu adrenalinu, jsou hlavně krásná panoramata důvodem, proč je tato činnost tak oblíbená. Další vhodnou variantou je indoor skydiving, to ocení hlavně milovníci simulace volného pádu nebo ti, kteří se skydivingem teprve začínají. Značnou nevýhodou této aktivity je jednoznačně cena – u indoor skydivingu začíná na 1800 Kč za pouhé 3 minuty, seskok padákem pak vyjde o něco levněji, průměrně za 3000 Kč.
seskoky na městem

Útěk z vězení na vlastní kůži.

Aneb užijte si s přáteli den plný dobrodružství a zážitků jiným způsobem než doma před obrazovkou. Únikové hry jsou založeny na počítačových hrách a odehrávají se v jedné či více místnostech dokonale připravených tak, aby společně s tématickým soundtrackem spolehlivě dotvářely atmosféru daného příběhu. Vaším úkolem je se plně zorientovat a vyřešit sadu úkolů pomocí rekvizit, které máte v průběhu hry k dispozici. Můžete si vybírat z celé řady témat, například únik z vězení, deaktivaci výbušného zařízení či invazi zombie. Cena se pohybuje okolo 1800 Kč za jednu skupinu.
seskoky na městem

Na jeden den rytířem.

Každý milovník zvířat a středověkých filmů jistě ocení usednout si na hřbet tohoto chlupatého tvora. Součástí lekce je důkladné vyčištění a osedlání zvířete, výjimkou pak není ani lekce základů etologie koní. Následuje projížďka v přírodě či na jízdárně ve společnosti profesionálního jezdce, který vás naučí, jak s koněm správně pracovat a jakých chyb se na začátku vyvarovat. Ačkoliv se ježdění zdá na první pohled jako jednoduchá záležitost, pravděpodobně vás překvapí, že se jedná o jeden z nejnáročnějších sportů vůbec. Ze všech tří aktivit je ježdění nejlevnější, celá hodina vás vyjde průměrně na 300 Kč. Tak hodně zdaru!