V horském resortu Buková hora je krásně i v létě

V horském resortu Buková hora je krásně i v létě

Co tu můžete dělat

V horském resortu Buková hora se mimo zimní období, kdy jsou terény upravovány pro lyžování, můžete po svazích prohánět na horské koloběžce, můžete tu provozovat jízdu na kole nebo elektrokole a oblíbenou zábavou se tu také staly horské káry, jakási obdoba bezmotorových automobilů neboli minikár.

horská louka s pampeliškami

V areálu jsou k dispozici dle ceníku léto 2022 Ski Bukovka dvě sedačkové lanové dráhy i s letním provozem, které tu můžete využít pro všechny vaše oblíbené aktivity na svazích. Nemusíte tedy po nich pracně stoupat vzhůru a vynakládat zbytečně svou energii a ztrácet tím čas.

Co si tu můžete pronajmout

Kromě zmiňovaných horských kár, koloběžek a elektrokol jsou tu k pronájmu i horská kola včetně přilby. Horské kolo využijete i mimo tamní svahy, jsou tu krásné terény pro cykloturistiku, některé velmi náročné a jiné i pro začínající či méně zdatné cyklisty. Vhodnou cyklotrasu si snadno zvolíte při pohledu na internetové mapy, kde bývají všechny cyklostezky vyznačeny, a vy tu máte k dispozici i vrstevnice, abyste se orientovali, jak náročný terén vás čeká.

horský terén

Létající talíř (disk) – můžete tu mimo jiné provozovat i diskgolf. Je to oblíbená obdoba klasického golfu s tím, že namísto úderu do golfového míčku házíte plastovým létajícím talířem. Pronajímá se tu sada házecích disků, které nemusíte vyloženě užívat k diskgolfu, ale můžete si s nimi házet na volném prostranství, a kde jinde by bylo házení s diskem zajímavější, než na horách?

Jste-li milovníci leteckého modelářství a rádi sestavujete létající modely větroňů, anebo si občas koupíte plastové házedlo v podobě bezmotorového letadla, můžete nahradit létající disky těmito hračkami. Let větroně z kopce je vždy poutavější, než po rovině, a také obvykle delší dobu házedlo letí. Tato zábava může vnést zpestření do vašeho programu, i když není zrovna počasí na koupání je pod mrakem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup