Multifunkční tablety do bazénu

Multifunkční tablety do bazénu

Už nechcete používat hromadu různých přípravků, aby voda v bazénu byla konečně čistá, vydezinfikovaná, měla správné ph a všechny dalšího hodnoty? V tom případě využijete jeden přípravek na všechno a tím přípravkem jsou tablety do bazénu 5v1.

Základem každého bazénu je čistá a průzračná voda. Zřejmě nikdo by si nešel zaplavat do zelené žumpy. Sinice, řasy, mikroby, bakterie, zkrátka a dobře špína plující všude kolem, to zřejmě nikdo nechce mít doma ve svém jinak krásném bazénu. Takže se musí voda vyčistit.

Pohoda u bazénu

V některých případech se to děje hned začátkem sezóny. Necháváte část vody uvnitř i přes zimu? Vždy musíte všechno před sezónou vyčistit a vodu případně upravit. Jakmile objem napustíte a necháte odležet, možná zjistíte, že se ve vodě začínají tvořit časy, že máte na stěnách nepěkný zelený povlak, takže co s tím? Musíte řádně zakročit. Jakmile vodu správně vyčistíte, nastavíte ji optimální ph a všechny potřebné hodnoty, je průzračná a čistá, pak už jen stačí přes sezónu doplňovat nějaké praktické čistící, dezinfekční a ochranné prostředky, aby voda zůstala po celou potřebnou koupací sezónu v pořádku a Vy se v ní mohli bezpečně koupat.

Plavání v bazénu

Přípravek je vhodné používat po celou dobu koupací sezóny

Jistě znáte ten problém, jednou je to dezinfekce vody, jednou je to špatné ph, jednou jsou to řasy nebo sinice. Kdo se v tom má vyznat? A jak předejít všem těmto problémům nejlépe najednou? Právě z těchto důvodu vznikají přípravky, které obsahují více složek, takže jsou multifunkční a zabrání jako v případě tablet 5v1 právě všem těmto a mnohým dalším problémům. Vodu čistí, dezinfikují, upravují hodnoty ph i chloru. Stabilizují všechny hodnoty a Vy už si pak můžete užívat jenom průzračnou a zdravou vodu, ve které se můžete klidně každý den koupat.

Přípravek eliminuje tvorbu řas a pomáhá se stabilizací všech hodnot. Případné nečistoty vyvločkuj a Vy už se pak můžete užívat jenom plavání, báječného osvěžení a každodenního koupání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup