Jak (u)nosit barevnou kabelku

Jak (u)nosit barevnou kabelku

Nechte ji vyniknout
Pokud si pořídíte extravagantní kousek a váháte, k jakému oblečení ho nejlépe „vynést“, rozhodně neuděláte chybu, pokud ho zkombinujete s jednodušeji laděným outfitem. Jednoduché oblečení, laděné do jediné barvy, nebo ověřená „klasika“ ve formě džínsů a trička, to všechno dostane s výraznou kabelkou úplně jiný, neotřelý kontext. Pokud tedy chcete přitáhnout ke svému výraznému kousku pohledy ostatních, vydejte se touto cestou a povyšte ho na nosný prvek. Váš vzhled tak dostane ledabylý šmrnc.
dívka taška.jpg
Nenápadné odlesky
Dost bylo kabelek dokonale sladěných s botami. Taková kombinace vypovídá víc o tom, že se tady někdo až moc a klopotně snažil, než o vašem módním cítění. Pokud tedy ladíte, čiňte tak hravě. Klasické pravidlo odívání říká, že k jednobarevnému oblečení patří kabelka vzorovaná a naopak. Pokud si ale libujete ve vícebarevných kombinacích, můžete obojí sjednotit právě jedním opakujícím se barevným odstínem.
barevné kabelky.jpg
Cílená provokace
Další, velmi působivou možností, je kontrast. Barevná kabelka může žádoucím způsobem „shodit“ zbytek outfitu. A to je přesně to, oč nám běží, jak ukazuje například obliba (bílých) tenisek coby doplněk garderoby od pánsky střižených sak po volánkové sukně. Přejete si při vší eleganci působit uvolněně, nebo naopak dodat lesk ryze civilnímu, sportovně laděnému oblečení? Pak to vhodně zvolená kabelka řekne za vás. Připomeňte si všechna klišé a jděte proti nim, možná budete překvapeny výsledkem.
kabelky ve výloze.jpg
Klasické barvy
Jakkoliv jsou hrátky s výraznými barvami kabelek zábavné, není žena, která by nevlastnila alespoň jeden kousek v „klasické“ černé či hnědé barvě. Právě ony jsou každodenními „držáky“, po kterých saháme nejčastěji a také se nejlépe kombinují.
Především pokud jde o černé kabelky, které lze směle označit za univerzálně kombinovatelné s každým oblečením, a to bez ohledu na denní či roční dobu. Právě tady je ale nutné dbát na kvalitu materiálu i zpracování – i kvůli jejich zmíněné vytíženosti. Jejich velkou výhodou je také to, že nepodléhají tak rychle módním vlivům, takže jejich kráse můžete podlehnout prakticky bez výčitek .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup